מלא את הטופס ושפים נבחרים יחזרו אליך עם הצעת מחיר

ללא כל התחייבות !

* המסומן בכוכבית אלו שדות חובה

שף פרטי לאחר ימי הקורונה

שף פרטי לאחר ימי הקורונה

משבר הקורונה, שנחת על ישראל לפני שנה וחצי, הביא להרבה מאד אנשים בישראל אתגרים שהם לא ציפו להם. בזמן המגיפה שהשתלטה על העולם הרבה מאד אנשים מצאו את עצמם סגורים בבתים לתקופה ארוכה כאשר כל אחד מהם חיפש דרכים לנטרל מחשבות שליליות ולהתעסק בדברים שישמחו אותו.

אחד התחומים שפרחו בתקופה הזאת היה השפים הפרטיים. הרי אירועים גדולים לא ניתן היה לקיים, המסעדות היו סגורות וכך יצא שהמון טבחים מוצלחים של מסעדות מצאו את עצמם ללא פרנסה. אט אט הם החלו לפרסם ברשתות החברתיות את המתכונים שלהם, הבישולים הטעימים וניסו להעביר מעל גבי הרשת את הריחות שבוקעים להם מהמטבח. כמו כן הם העניקו לתושבים שישבו בבתים גם טיפים בבישול, עד שהבינו כי ארוחות זוגיות או מפגשים חברתיים מצומצמים זה משהו שהם בהחלט יכולים לקחת על עצמם, במילים אחרות הם עשו מהלימון לימונדה.

שף אחר שף יצא לשטח, רחרח מה קורה ובדק מגוון רחב של אפשרויות שיכולות להחזיר אותו לתלם מצד אחד ולגרום ללקוחות שלו, מצד שני, רגעי אושר, אפילו אם זה באופן אינטימי בבית. אחרי שהבינו כי מדובר במשימה אפשרית בהחלט, כל שף פרטי נכנס לעובי הקורה, ייעץ לסועדים הפוטנציאלים, לחברים ולאנשים השונים מה לעשות כדי לגרום לארוחה להיות מושלמת.

השפים הפרטיים ניסו למצוא קונספט שמשלב אלמנט מפתיע לקהל שלהם ואפשר לומר בפה מלא שאכן, כל אחד מצא את הנישה שלו בתחום. בין אם מדובר בגריל-מן, שף שמתמחה בסושי ועד שף שדוגל במנות קונספט הכולל שולחנות שוק אוכל. אז נכון, בעקבות משבר הקורונה, היה קצת קשה לצאת לארוחות במסעדות על הטיילת או בחופים, אבל בדיוק בשביל כך השפים הפרטיים החליטו להרים את הכפפה ולמצוא עבור כל אחד ואחת מכם את הארוחה בה הוא חושק, משל היה במסעדת גורמה בחו"ל.

כשלא היו מסעדות ואירועים תחום השפים הפרטיים הלך והתעצם ועתה הוא שחקן מרכזי בענף ההסעדה והאירועים. זאת הייתה דרך מושלמת לשמח לקוחות רעבים שרצו לחגוג או לציין יום הולדת/יום נישואין, במיוחד בימי הסגר, כאשר לא הייתה דרך לחגוג בחוץ. הרבה מאד אנשים שהיו ספונים בבתים הזמינו שפים פרטיים על מנת לחגוג משהו מיוחד בדרך מקורית ומפנקת בבית או בקרבת מקום.

שף אחרי שף זכה לקבל תגובות טובות ומחמאות – הדבר הביא לכך שהם צצו כמו פטריות אחרי הגשם בשנה וחצי האחרונות, ואפילו העובדה כי תחום ההסעדה נפתח מחדש לא גרמה לשפים הפרטיים להוריד רגל מהגז, אלא להמשיך ולתת שירות מלא לכל אירוע, החל מערב זוגי ועד ערבי חברה. הסיפוק של השפים הפרטיים התבטא בכך שהם באמת הצליחו לשמח את הציבור בתקופה הקשה שעברה ישראל במהלך משבר הקורונה והיום הם קוצרים את הפירות.

קבלו הצעות מחיר מהשפים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות