מלא את הטופס ושפים נבחרים יחזרו אליך עם הצעת מחיר

ללא כל התחייבות !

* המסומן בכוכבית אלו שדות חובה

סדנת בישול

סדנת בישול

"זה לימד אותי המון דברים חדשים". "חוויה של שכרון חושים". "התמכרתי". "עברתי מבישול פשוט לבישול ברמה מקצועית". כל כך הרבה ביקורות מהללות ומשבחות את סדנאות הבישול, אז למה שלא תיקחו גם אתם חלק בחוויה ותלמדו מהשף איך לבשל בצורה המושלמת?
כולם מדברים על אוכל. בבית, בעבודה, בשיחה עם חברים ובני הזוג וכן, גם בטלוויזיה וברשת. אוכל היום הוא הרבה יותר מצורך, אלא בילוי, תחביב והשראה שאפשר לשדרג אותם עוד ועוד ולהתמקד במה שהכי מעניין אותנו – מקוסקוס ועד אלפחורס. בעבר הלא רחוק, כולם למדו לבשל מאמא ומסבתא את מתכוני הבית, כשכל משפחה התמקדה בעדה והתרבות שלה. אלא שבעידן הגלובלי, כולנו מבינים באוכל הרבה יותר טוב: אתרים, תוכניות, ספרי מתכונים, חברים, שכנים ותרבויות יכולים להיפגש לחגיגת תבשילים מלבבת ולשאוב זה מזה רעיונות חדשים והמון השראה.
ההבנה שלנו יוצרת את הצורך בחוויה רב תרבותית, עולמית, שתחשוף אותנו לדברים חדשים בענף הבישול. סדנאות בישול נותנות את כל המענה בשילוב כלים מקצועיים, כך שכל אחד מאיתנו יוכל ללמוד בקלות ועם המון הנאה איך להכין מנות מושלמות במאות סגנונות קיימים.

 

עם מי כדאי להגיע לסדנת הבישול?

 

לראות "לייב" בסדנת הבישול את השף עושה את מה שהוא עושה זו חוויה מרתקת: השף אוחז ברקע, בטכניקה, בידע וגם ברמת העניין מהחוויה. לא סתם מדווחים מדדי הרייטינג על שבירת שיאי הצפייה בתוכניות הבישול. הכנת אוכל היא עניין מרתק, מהפנט ומעשיר שכל אחד יכול למצוא בה את מה שהוא רוצה וצריך. גם השפים המפורסמים מתוכניות הריאליטי והמסעדות הידועות מקיימים עשרות סדנאות בישול מוצלחות ומהנות בכל רחבי הארץ, שאפשר לבלות בהן עם חברים טובים, בני הזוג, ההורים ואפילו הילדים. בסיום טועמים מכל המנות שהוכנו והבונוס: יש מי שמנקה אחריכם…

 

סדנאות בישול במבחר סגנונות

 

כדי להגיע לרמות דיוק ולא לעבוד רק "לפי העין" או "לפי הטעם", יש צורך ביד מכוונת. סדנאות בישול שמועברות על ידי שף מוכשר יעניקו לכם את הידע המתאים עם המון הומור, אנרגיות טובות, חיוך רחב ואווירה טובה. תוכלו להיחשף גם למושגים חדשים בתחום, לרכוש יכולות חדשות ואפילו להבין סוף סוף מה עושה מדחום לבשר בסדנת עישון בשרים מיוחדת, או איך משתמשים ברינג בסדנת האפייה ומה היתרונות והתכונות של חומרי גלם שונים בסדנת הבישול האיטלקי. בתקציב קטן ומבלי שתצטרכו להירשם ללימודי טבחות, תוכלו לדעת איך ליצור מטעמים מהבילים וממכרים שגם מוגשים לצלחת בצורה מעניינת, עם התאמה לצרכים האישיים שלכם במטבח הביתי.

קבל הצעות משפים לסדנאות בישול
שינוי גודל גופנים
ניגודיות